2016: 8 filmów, 75 książek - 2015: 39 filmów, 78 książek - 2014: 66 filmów, 89 książek - 2013: 46 filmów, 60 książek
Archiwum
Zakładki:
zBLOGowani.pl
Kategorie: Wszystkie | DZIENNIK | KINO | KSIĘGARNIA | OSOBISTE | TEKSTY
RSS
wtorek, 17 stycznia 2006
Bezsenność na Saskiej Kępie II
Rzeczywiście zaspałem dziś rano. Od momentu ocknienia, czyli od 7.28 miałem 32 minuty na dojazd. I dojechałem. Tyle, że Eryk dziś okazał się być kobietą. Resztę dnia spędziłem na odsypianiu, a teraz znowu rwacam do bezsennego (boję się powiedzieć: bezsensownego) niepisania.

Odtąd Karaiby będą mi się kojarzyć tylko i wyłącznie z nocnym klawiatury naciskaniem, a nie z palmami, rumem i bananami. Swoją drogą: w latach dziewięćdziesiątych 90% eksportu Saint Lucia (to jest państwo!!!!!) stanowiły banany. Sam nie wiem, co jem, czy aby zmaist Small Island Developing States nie wspieram amerykańskich koncernów.

Ale bredzę od tego pisania.
Całe szczęście, nikt tego nie czyta.
Ogólnie rzecz biorąc, takie zapiski mógłbym czynić na papierze i chować do szuflady. Ale - skoro jako rzekłem siedzę przed komputerem - powstał ten nieczytany blog internetowy.
To dobranoc!
bezsenność na saskiej kępie
No to miała być naprawdę bezsenność-na-saskiej-kępie.blox.pl, ale zostało jakoś tak przy kozmo:) Właściwie introwertycznie i intuicyjnie pojęcia nie mam, po co założyłem takie coś, ale jakoś mnie w tej bezsennej Saskiej Kępie natchnęło.

Tak naprawdę, to nie jest bezsenność, tylko obowiązki, ale o tym nie będę mówił głośno. Jakieś Karaiby, czy coś takiego...Chodzi mi po głowie.

A na marginesie. Jest dobra wiadomość ze świata polityki: Michelle Bachelet została prezydent(ką/em) Chile. Hmm, ciekawe, czy to akurat kogoś, oprócz mnie zainteresowało:)

Pomyśleć: za dwadzieścia druga porządni ludzie powinni spać, a nie udawać, że pracują ciężko przed komputerem swym. Ja też czuję, że powinienem spać.Po jednej nieprzespanej nocy, kolejna - to może wywołać szok w moim organiźmie - a skończy się to wyłączeniem budzika i zaspaniem na Eryka. A tego nie wolno...

Saska Kępa śpi...
Warszawa śpi...
ja...kto wie?
1 ... 716 , 717 , 718